Kalite Yönetimi

     Başarının anahtarının Müşteri Memnuniyeti olduğu anlayışı içerisinde Toplam Kalite Yönetimine geçişi büyük bir sorumluluk duygusu içerisinde gerçekleştiriyoruz.

     Toplam Kalite Yönetimi prensiplerini tam anlamıyla uygulayan firmamız Endüstriyel Tekstil Yıkama Sektörü’nde kalite yönetiminin temel taşlarını belirleyici bir rol üstlenmiştir. Endüstriyel Tekstil Yıkama Hizmetlerinde Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasına yönelik çalışmaların geliştirilmesi firmamız tarafından başlatılmıştır. Yöneticilerimiz Türk Standartları Enstitüsü’nün KYS-01 ve KYS-02 numaralı eğitim belgelerine sahiptir. Amacımız sektörümüzde kalite yönetiminin üst çıtasını belirleyen firma olmak ve müşterilerimize bu anlayışla hizmet verebilmektir.

Arıtma ve Çevre Etkinlikleri

     Üretim birimlerinde kişisel koruyucu ekipman temini ve kullanımına dikkat edilmektedir. Malzeme Güvenlik Bilgi Sayfaları tüm çalışanların ana dillerinde ve ilgili çalışma alanlarında asılıdır. Kimyasallar genel çalışma alanlarından ayrı bir yerde ve işaretlenmiş şekilde muhafaza edilmektedir. Firmamız ürettiği tüm ürünlerde kullanılan malzemelerin çevreye ve insan sağlığına zarar vermediğini ispatlayan Öko- Tex Standart 100 adlı belgeye de sahiptir.