Üretim

 • Sayım ve Ayrım

  Tekstilleriniz herhangi bir işleme tabi tutulmadan önce sayılır, cinslerine ve leke durumlarına göre ayırılır.

 • Yükleme

  Uygun yıkama programları ve deterjan dozajları belirlendikten sonra en uygun yıkama programı ve sırasına göre, tünel tipi yıkama makinesine ulaştırılmak üzere otomatik kantarlı konveyöre yerleştirilir.

 • Yıkama

  Tekstilleriniz en son teknoloji ürünü olan tünel tipi makinelerimizde yıpratılmadan yıkanır. Makinelerimizin emsallerinden en önemli farkı, son durulama ve nötralize işlemi için ek bir kompartımanı bulunmasıdır. Bu sistem tekstilinizi tüm deterjan ve kimyasal atıklarından arındırır.

 • Sıkma

  Tekstilleriniz içi hava dolu membranlardan oluşan pres makinelerinde üzerindeki suyun % 65’e varan kısmından arındırılır. Sıkma teknolojimiz kesinlikle tekstil dostudur.

 • Kurutma ve Ütüleme

  Çarşaf grubu tekstiller kurutma makinelerinde kısa süreli ve düşük ısılı programlarda ayrılır ve böylece manuel ayrım işlemlerindeki yıpranma ve yırtılmalar önlenmiş olur. Daha sonra en güncel teknoloji ürünü yatay silindirli ve yataklı ütülerimizde doğru sıcaklık ve basınç uygulanarak ütülenir. Havlu grubu ise yumuşaklığı korunacak ısı ve sürede kurutulur.

 • Katlama

  Çarşaf grubu tekstiller ütülerimize ekli kompartımanlarda, havlu grubu tekstillerse otomatik katlama makinelerinde arzu ettiğiniz katlama modelinde, görselliğinde hata oluşmadan katlanır.

 • Paketleme

  Misafirlerimize hatta ailemize sunmaktan çekinmeyeceğimiz hijyen ve görselliğe ulaşmış olan tekstiller servise sunulmak üzere, son kalite kontrolü yapıldıktan sonra, özenle paketlenir ve konteynerlere yerleştirilir. Konteynerlerimiz sektörde daha önce kullanılmamış olan ve tarafımızca oluşturulmuş özel tasarıma sahiptir. Tüm konteynerlerimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

 • Teslim Etme

  Operayonun tüm detaylarına hakim personelimiz tekstillerinizi size tam zamanında ulaştırırlar .Bu konudaki güvencemiz, 20 yıllık tecrübemiz ve Dünya Markaları’ndan oluşan referanslarımızdır. Ayrıca sadece firmamızda uygulanan Sevkiyat Listesi yöntemi yine tarafımızca tasarlanmıştır. Bu sistem sizi temiz tekstillerin teslim alınması esnasındaki tüm zorluklardan kurtarmaktadır.

Referanslarımız

Sizi güvenilir dostuklar kurduğumuz bir kaç arkadaşımızla tanıştıralım!